Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
VEBERÖDS AIF
Respekt - Ärlighet - Ödmjukhet - Föredöme
F11

Matcher
JANUARI 2020
 
19
11:45
sön
11:45    
Svalebohallen
 
Romelecupen 2020 -   -      
FEBRUARI 2020
 
08
08:30
lör
08:30    
Svalebohallen
 
Romelecupen 2020 -   -      
APRIL 2020
 
11
12:00
lör
12:00    
Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
Hyllie IK grön - Veberöds AIF svart  -      
 
18
10:00
lör
10:00    
Svalebo, konstgräs 7-manna 2
Veberöds AIF vit - Hyllie IK svart  -      
18
11:30
lör
11:30    
Svalebo, konstgräs 7-manna 2
Veberöds AIF svart - IFK Klagshamn blå  -      
19
10:00
sön
10:00    
Svalebo konstgräs - Halv plan
Veberöds AIF - Trelleborg FF  -      
 
26
12:00
sön
12:00    
Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 3
IF Limhamn Bunkeflo 1 - Veberöds AIF vit  -      
26
13:30
sön
13:30    
Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
Lilla Torg FF svart - Veberöds AIF svart  -      
MAJ 2020
 
02
10:00
lör
10:00    
Svalebo, konstgräs 7-manna 2
Veberöds AIF vit - IFK Klagshamn gul  -      
02
11:30
lör
11:30    
Svalebo, konstgräs 7-manna 2
Veberöds AIF svart - Oxie SK  -      
 
09
11:00
lör
11:00    
Aggarpsvallen, konstgräs 1 5-manna 2
Svedala IF vit - Veberöds AIF svart  -      
09
14:30
lör
14:30    
Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 2
Lunds FF - Veberöds AIF vit  -      
 
16
10:30
lör
10:30    
Pilängsplanen 7-manna 1
GIF Nike röd - Veberöds AIF vit  -      
17
14:00
sön
14:00    
Västra Ingelstads IP konstgräs 7-manna 1
Västra Ingelstad IS (F12) - Veberöds AIF svart  -      
 
21
10:00
tor
10:00    
Svalebo konstgräs - Halv plan
Veberöds AIF - Trelleborgs FF  -      
24
10:00
sön
10:00    
Svalebo, konstgräs 7-manna 2
Veberöds AIF vit - Borgeby FK röd  -      
 
30
10:00
lör
10:00    
Svalebo, konstgräs 7-manna 2
Veberöds AIF vit - BK Höllviken vit  -      
30
11:30
lör
11:30    
Svalebo, konstgräs 7-manna 2
Veberöds AIF svart - Uppåkra IF svart  -      
JUNI 2020
 
06
13:00
lör
13:00    
Borgeby IP F-plan 7-manna 1
Borgeby FK röd - Veberöds AIF vit  -      
07
10:30
sön
10:30    
Vellinge IP Östranplan 7-manna 1
Vellinge IF blå - Veberöds AIF svart  -      
 
13
10:00
lör
10:00    
Svalebo, konstgrs 7-manna 2
Veberöds AIF svart - FC Möjligheten  -      
14
12:00
sön
12:00    
Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
Hyllie IK svart - Veberöds AIF vit  -      
 
28
11:00
sön
11:00    
Svalebo konstgräs - Halv plan
Veberöds AIF - Trelleborgs FF  -      
 
Sponsorer