Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Kommande matcher
SEPTEMBER 2019
 
17
18:00
tis
18:00    
F13 (06/07), Berga IP, konstgräs
TFK Nova Eslöv - Veberöds AIF  -      
19
18:30
tor
18:30    
P12 (07), Svalebo gräs
Veberöds AIF vit - Bjärreds IF röd  -      
19
19:15
tor
19:15    
F15 (04/05), Sjöbo IP konstgräs 9-manna
Sjöbo IF (9m) - Veberöds AIF/Harlösa IF (9m)  -      
21
08:30
lör
08:30    
P8 (11), Lunds Bios Gunnesbo
 
P8 (11) » 
- Veberöds AIF
  -      
21
10:00
lör
10:00    
F10 (09/10), Smörlyckans IP, konstgräs 5-manna 1
Lunds FF - Veberöds AIF  -      
21
10:00
lör
10:00    
P10 (09), Svalebo gräs
Veberöds AIF svart - Svedala IF svart  -      
21
10:00
lör
10:00    
P11 (08), Svalebo, konstgräs 7-manna 1
Veberöds AIF vit - FC Rosengård 1917 röd  -      
21
11:00
lör
11:00    
P11 (08), Högalids IP, B-plan 7-manna 1
Harrie FF röd - Veberöds AIF svart  -      
21
11:00
lör
11:00    
P12 (07), Svalebo gräs
Veberöds AIF svart - Lunds FF vit  -      
21
12:00
lör
12:00    
F13 (06/07), Svalebo, konstgräs 9-manna
Veberöds AIF - Dalby GIF  -      
21
13:00
lör
13:00    
Herrar , Borgeby IP A-plan
Bjärreds IF - Veberöds AIF  -      
21
13:00
lör
13:00    
P9 (10), Fågelskolans IP A-plan 7-manna 2
P9 (10) » 
Värpinge IF - Veberöds AIF svart
  -      
21
13:30
lör
13:30    
F10 (09/10), Svalebo, konstgräs 7-manna 1
Veberöds AIF - TFK Nova Eslöv  -      
22
10:00
sön
10:00    
F13 (06/07), Svalebo, konstgräs 7-manna 1
Veberöds AIF - IF Limhamn Bunkeflo 2  -      
22
10:00
sön
10:00    
P10 (09), Borgeby IP B-plan 7-manna 2
Bjärreds IF blå - Veberöds AIF vit  -      
22
10:00
sön
10:00    
P9 (10), Gyavallen, Stehag B-plan 5-manna
P9 (10) » 
Stehags AIF blå - Veberöds AIF vit
  -      
22
11:00
sön
11:00    
U16 (04), Romelevallen A-plan
Veberöds AIF - Bara GoIF röd  -      
22
12:00
sön
12:00    
U13 (06), Husarängens IP A-plan 9-manna
Eslövs BK röd - Veberöds AIF  -      
22
14:30
sön
14:30    
U14 (05), Svalebo, konstgräs 9-manna
Veberöds AIF vit - Trelleborgs FF vit  -      

  Fler kommande matcher >>

Spelade matcher
SEPTEMBER 2019
 
15
13:00
sön
13:00    
U19 (01/02/03), Möllevallen IP, Skanör A-plan
Skanör Falsterbo IF - Veberöds AIF4  -  2  
15
12:30
sön
12:30    
U14 (05), Skurups IP A-plan 9-manna
Skurups AIF vit - Veberöds AIF svart7  -  1  
15
11:30
sön
11:30    
F8 (11/12), Övrig plats
Veberöds AIF - Lunds FF och Gif Nike  -      
15
11:00
sön
11:00    
P10 (09), Svalebo, konstgräs 7-manna 1
Veberöds AIF vit - GIF Nike röd  -      
15
09:30
sön
09:30    
P7 (12), Romelevallen
 
P7 (12) » 
Veberöds AIF - Löddespelen
  -      
14
15:00
lör
15:00    
F10 (09/10), Romelevallen konstgräsplan 5-manna
Veberöds AIF - Lunds BOIS  -      
14
15:00
lör
15:00    
P12 (07), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK gul - Veberöds AIF vit  -      
14
13:30
lör
13:30    
P9 (10), Romelevallen konstgräsplan 5-manna
P9 (10) » 
Veberöds AIF vit - Harrie FF
  -      
14
13:00
lör
13:00    
F10 (09/10), Svalebo, konstgräs 7-manna 1
Veberöds AIF - Trelleborgs FF  -      
14
12:00
lör
12:00    
P9 (10), Romelevallen konstgräsplan 5-manna
P9 (10) » 
Veberöds AIF svart - Linero IF vit
  -      

  Fler spelade matcher >>
 
Sponsorer